DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

12 MART İSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY’U ANMA PROGRAMI YAPILDI

12 MART İSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY’U ANMA PROGRAMI YAPILDI

 

12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif ERSOY’u anma günü etkinlikleri kapsamında ilçemiz Belediye Düğün Salonunda Çal Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi tarafından hazırlanan program sunuldu.  Mehmet Akif ERSOY’un hayatının anlatıldığı sinevizyon gösterisi ile başlayan programda Milli Şairimize ait şiirler öğrenciler ve Edebiyat Öğretmeni Ramazan KÖMÜRCÜ tarafından okundu.  METEM öğrencileri tarafından Mehmet Akif’in bağımsızlık mücadelesindeki kahramanlığı ile İstiklal Marşı’nın yazımı süreçlerinin canlandırılması izleyenler tarafından büyük alkış aldı. Program sonunda ilçemizde yapılan İstiklal Marşı’nı Ezbere Okuma yarışmasında dereceye giren öğrencilere Sayın Kaymakamımız Selami KORKUTATA ve protokol üyeleri tarafından ödüller verildi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak “Bağımsızlık Kahramanı M.Akif ERSOY”u rahmetle ve şükranla anıyoruz. Beğeni ile izlenen programın hazırlanmasında emeği olan tüm öğrenci, öğretmen, yönetici ve personelimizi tebrik ederiz.

 

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.