DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖRGÜN VE YAYGIN EĞİTİMİ DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARIMIZ BAŞLADI

2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖRGÜN VE YAYGIN EĞİTİMİ DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARIMIZ BAŞLADI

         2015-2016 Eğitim Öğretim yılında okullarımızda ve halk eğitim merkezimiz bünyesinde devam edecek kurslarımız 03/10/2015 Cumartesi günü başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Süleyman EKİCİ´ kurs açılışında " Destekleme ve Yetiştirme kurslarının; öğrencilerin Ortak Sınavlar, YGS ve LYS sınavlarına hazırlık, aynı zamanda derslerine takviye  olacağını belirterek, kurslarda görev alan öğretmenlere çok teşekkür etti. "  

        İlçemizde 14 kurs merkezi olarak belirlenen okul ve kurumlarımızda  öğrencilerimizin Bakanlığımız müfredatı doğrultusunda ders başarılarının artması ve merkezi sınavlara hazırlanmaları için gerekli çalışmalar planlanmıştır. Ortaokul ve lise öğrencilerinin katılacağı kurslara mezun öğrencilerimizde Halk Eğitim Merkezine yapacağı başvuruyla katılabilmektedir.  Kurslarımız hafta içi/hafta sonu olarak ders yılı sonuna kadar devam edecektir. Ders yılı sonundan itibaren ise yaz kurslarımız devam edecektir. 

         Öğrencilerimize hedeflerine ulaşmada gösterdikleri gayretlerinden dolayı tebrik eder, kurslarda görev alan öğretmen ve yöneticilerimize teşekkür eder, başarılar dileriz. 

 

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.