DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

8.SINIF ÖĞRENCİLERİMİZ TÜRKİYE BİRİNCİLERİ ARASINDA

8.SINIF ÖĞRENCİLERİMİZ TÜRKİYE BİRİNCİLERİ ARASINDA

26-27 Kasım tarihlerinde yapılan 8. Sınıflar Ortak Sınavlarında 120 sorunun tamamına doğru cevap vererek Türkiye şampiyonları arasına adlarını yazdıran Cumhuriyet Ortaokulu öğrencimiz Hatice YÜKSEL ve Süller Ortaokulu öğrencimiz Saliha YILDIZ Sayın Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz tarafından ödüllendirildiler. 

Sayın Kaymakamımız Selami KORKUTATA “Türkiye birincileri arasında Çal’dan da öğrencilerimizin olmasının gurur verici olduğunu ifade ederek başta öğrencilerimizi, öğretmenlerini, velilerini ve okul müdürlerini tebrik etti ve başarıların devamını diledi.

 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman EKİCİ’de öğrencilerimizin elde ettikleri başarılarından dolayı gururlandıklarını, başarı bileşenlerinden birinin de bu eğitim-öğretim yılında okullarımızda Bakanlığı’mızın direktifleriyle açılan Örgün Eğitime Destek kurslarının olduğunu belirtti. Öğrencilerimizi, velilerini, öğretmenleri ve okul müdürlerini tebrik eden EKİCİ,” ilçemizde bu derecelerin gelmesiyle eğitimde Çal’ımızın çıtasını daha yükseklere çıkarma azmimiz, coşkumuz, heyecanımız artarak devam etmektedir” dedi.

  Başarılı öğrencilerimiz Hatice YÜKSEL ve Saliha YILDIZ, Sayın Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün verdikleri hediye, madalya ve başarı belgeleriyle ödüllendirildiler.

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.