DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AB PROJEMİZ SAHADA

AB PROJEMİZ SAHADA

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’müzün ortak olduğu “Mental Issues in Job Centers”(İş Edindirme Merkezlerinde Ruhsal Durumlar) adlı AB Projesinin, yaygınlaştırma etkinliği Denizli İş-Kur Müdürlüğünde gerçekleştirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman EKİCİ, Şube Müdürü Yasin TEMEL, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hakan KARAKAYA ve İsabey Atatürk Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Berkant ŞAHİN’den oluşan proje ekibinin hazır bulunduğu etkinlik, proje ortağı ülkelerin hazırlamış olduğu  içeriğin İş-Kur çalışanlarına sunulmasıyla devam etti. İş-Kur personelinin görüşlerinin de paylaştığı sunum, alanda farkındalık sağladı.

Etkinlik sonrasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman EKİCİ , “Üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz AB Projesinin  içeriği açısından alana en yakın olan İş-Kur Müdürlüğü’müzle yaptığımız çalışma bizleri çok memnun etmiştir. Öncelikle Müdürlüğümüze bu alan çalışmasını sağlayan Denizli İş-Kur Müdürü Sayın Feridun GİRESUN’a ve değerli İş-Kur çalışanlarına çok teşekkür ederim” dedi.  

EKİCİ, “ Çal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak tamamladığımız ve devam etmekte olan AB projelerimizle uluslar arası alanda da çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Aralık ayı içerisinde 7 Avrupa ülkesinin ortak olduğu projenin son yurtdışı ayağı olan Almanya’da çalışmalarımızın sonuçlarını paylaşacağız. Ayrıca önümüzdeki günlerde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ilçemiz yönetici ve öğretmenlerini özellikle AB Erasmus+ projelerinde daha çok yer almalarını ve daha fazla öğrencilerimizi süreçlere dahil etmeleri konusunda çalışmalarımız olacaktır” diyerek, sözlerini proje süreçlerinde emeği geçen öğretmen ve yöneticilere teşekkür ederek sonlandırdı.

 

Müdürlüğümüzün yürütmekte olduğu AB projemizde işbirliği içinde bizlere etkinlik ortamını sağlayan Sayın İş-Kur Müdürü Feridun GİRESUN’a ve  görüşleriyle, geribildirimleriyle sunumumuzu zenginleştiren çok değerli İş-Kur çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

 

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.