DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AKKENT CUMHURİYET İLKOKUL/ORTAOKULU’NDA “DEĞERLER ÇEŞMESİ”

AKKENT CUMHURİYET İLKOKUL/ORTAOKULU’NDA “DEĞERLER ÇEŞMESİ”

        Akkent Cumhuriyet İlkokulu/Ortaokulu bahçesine hayırsever Hasan Hüseyin KOCA tarafından yaptırılan çeşme Değerler Eğitimi kapsamında yer alan değer ve davranışları içeren görsel materyallerle donatıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman EKİCİ ve Şube Müdürü Yasin TEMEL yaptıkları okul ziyaretinde öğrencilerle bir araya gelerek Değerler Eğitimi konusunda öğrencilerle sohbet ettiler ve emeği geçen hayırsever ve öğretmenlerimize teşekkür ettiler.

            Teknolojinin hızla ilerlediği ve toplumsal yaşamdan da aynı oranda uzaklaşıldığı günümüzde;  toplumsal hayatı oluşturan, insanları birbirine bağlayan, mutluluğu, huzuru, ahlaki, insani, sosyal ve manevi değerlerimizin tüm bireylere kazandırılmasını sağlayan en önemli etkenlerden biri değerler eğitimdir. Okullarımızda yürütülen değerler eğitimi çalışmalarına farklı bir bakış getiren bu güzel eserin, yapımında emeği geçen hayırsever Hasan Hüseyin KOCA’ya, Akkent Cumhuriyet İlkokulu/Ortaokulu yöneticileri ve öğretmenlerine çok teşekkür ederiz.            

 

            Ayrıca geçtiğimiz günlerde Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Ahde Vefa İlk Öğretmenim” konulu öğretmenler arası mektup yazma yarışmasında, Akkent Cumhuriyet Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Soner VURAL, il 3. olarak, Sayın Valimiz Şükrü KOCATEPE tarafından ödüllendirilmiştir. Değerli Öğretmenimizi de tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

 

27-12-201527-12-201527-12-201527-12-201527-12-2015

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.