DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ÖĞRENCİLERİNE TABLET DAĞITIMI YAPILDI

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ÖĞRENCİLERİNE TABLET DAĞITIMI YAPILDI

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ÖĞRENCİLERİNE TABLET DAĞITIMI YAPILDI

Fatih Projesi kapsamında ilçemizde Anadolu Lisesinden sonra Anadolu İmam Hatip Lise’si öğrenci ve öğretmenlerine tablet dağıtımı geçtiğimiz hafta içinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman EKİCİ ve Şube Müdürü Yasin TEMEL tarafından yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman EKİCİ  öğrenci ve öğretmenlere hitaben yaptığı konuşmada, “Milli Eğitim Bakanlığımızın yürüttüğü bu büyük projenin donanım bileşenleri olan etkileşimli tahtalar, tabletler ve fiber optik internet ağ yapısı ile okullarımızdaki eğitim öğretim ortamlarının daha etkili hale getirildiğini,” belirterek okul yöneticilerimizin, öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin bu imkanları derslerine, programlarına yansıtmaları ve etkin bir şekilde kullanmaları tavsiyelerinde bulundu.

 

FATİH Projesi kapsamında ilçemiz ortaokullarında etkileşimli tahta kurulumlarında da sona gelinmiş olup  ilkokullarımızın bulunduğu 3. Faz kurulumları da önümüzdeki yıl devam edecektir. Proje içeriğinde donanım bileşenin yanı sıra öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz projenin yazılım ayağı olan EBA portalında (www.eba.gov.tr) bulunan binlerce eğitim içeriğiyle öğretim ortam ve yöntemlerini zenginleştirebilmektedirler.

 

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.