DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BELEDİYE BAŞKANIMIZ KURUMUMUZU ZİYARET ETTİ

BELEDİYE BAŞKANIMIZ KURUMUMUZU ZİYARET ETTİ

         İlçe Belediye Başkanımız Sayın Fethi AKCAN 25/09/2014 tarihinde Müdürlüğümüze ziyarette bulunmuştur. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman EKİCİ’nin makamında gerçekleşen ziyarete İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Yasin TEMEL ve Mehriban CİĞERİM de katılmıştır. Belediye Başkanımız Sayın Fethi AKCAN ilçemiz eğitim çıtasının daha yükseklere çıkarılmasında tüm gücüyle  Belediyenin ve kendisinin desteğe hazır olduğunu belirterek, “öğrencilerimizin gerek akademik anlamda başarılarına ulaşmalarında gerekse sosyal yönden ihtiyaçlarının karşılanmasında Belediye olarak üzerimize düşeni fazlasıyla yapmaya hazır olduklarını, bu noktada  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüyle koordineli bir şekilde çalışmaya devam edeceklerini” sözlerine ekledi.

 

        İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman EKİCİ ise Sayın Belediye Başkanımızın kurumumuzu ziyaret etmesinden son derece memnun olduğunu, Sayın Başkanın eğitime olan sevdasının, heyecanının, işbirliği  içindeki yaklaşımlarının kendilerini mutlu ettiğini belirterek “Çal’ın geleceğinin eğitimle şekilleneceğini, bu noktada eğitimin tüm paydaşlarının aynı hedefte buluşmalarının gelecek için umut verici olduğunu” söyledi.  Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman EKİCİ, Belediye Başkanımıza ziyaretinden ve eğitime vermiş  olduğu destekten dolayı kurumumuz ve tüm eğitim çalışanları adına teşekkür etti.

 

Belediye Başkanı ZiyaretBelediye Başkanı ZiyaretBelediye Başkanı Ziyaret

 

 

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.