DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"BU BENİM ESERİM PROJE YARIŞMASI" BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI            Amacı, “ülkemizin insan yetiştirme kapasitesini güçlendirmek, bunun için ülkemizin ihtiyaç duyduğu bilim insanlarını yetiştirmek, yetenekli çocuklarımıza sahip çıkmak; ülke genelinde bilimsel amaçlı etkinlikleri ilgiyi‐katılımı artırarak yaygınlaştırmak ve teşvik etmek, geleceğin bilim insanı olma potansiyeline sahip çocuklarımızı erken yaşlarda keşfedip var olan yeteneklerini geliştirmek, gerekli desteği vererek onlara araştırmacı bir ruh kazandırmak” olan Bu Benim Eserim Proje yarışmasıyla ilgili olarak bilgilendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya Şube Müdürü Yasin TEMEL,  ilçemiz ortaokullarında görev yapan Fen ve Teknoloji  öğretmenleri ile Matematik öğretmenleri katıldı.

Yarışmanın içeriği, süreçleri ve değerlendirilmesi konularında bilgi veren Şube Müdürü Yasin TEMEL’in sunumunun ardından geçen eğitim öğretim yılında yapılan proje yarışmasında öğrencilerinin Türkiye birinciliğine ulaşmasında katkısı olan Süller Ortaokulu Fen ve Teknoloji Öğretmeni Utku ÜNAL,  edinmiş olduğu tecrübeleri meslektaşlarıyla paylaştı.

Yarışmaya başvurular 08 Aralık 2014-09 Ocak 2015 tarihleri arasında yapılacak olup öğrenci ve öğretmenlerimize başarılar dileriz. 

 

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.