DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"ÇAL´DAN TÜRKİYE´NİN GELECEĞİNE" PROJESİ ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI2012-2013 Eğitim Öğretim yılından itibaren Müdürlüğümüzce yürütülmekte olan “Çal’dan Türkiye’nin Geleceğine” adlı projemizin bu yıl ki ödül töreni  öğrenci, veliler  ve okul müdürlerinin katılımıyla 03/09/2015 Perşembe günü  Sayın Kaymakamımız Selami KORKUTATA’nın makamında yapıldı. 

“Çal’dan Türkiye’nin Geleceğine” projesinde ilçemiz ortaokul ve liselerinde TEOG ve LYS sınavlarında başarı göstermiş (puan üstünlüğü)  9 öğrencimiz ödüllendirilmektedir. Bu yıl da başarılı  öğrencilerimiz Çal Kaymakamlığı, Çal Belediye Başkanlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü,  İlçe Ziraat Odası Başkanlığı , İlçe Esnaf Odası Başkanlığı, İlçe Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanlığı ve  İlçe Şoförler Odası Başkanlığınca hediye edilen tablet bilgisayarlarına kavuştular.

Ödül töreninde Sayın Kaymakamımız Selami KORKUTATA başarılarından dolayı öğrencilerimizi ve ailelerini tebrik ederek bundan sonraki eğitim süreçlerinde de aynı şekilde başarılarla devam etmesi dileklerinde bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman EKİCİ ise projenin içeriğini ve geçtiğimiz eğitim öğretim yılında elde edilen başarılar hakkında kısa bilgilendirmelerde bulundu. Başarıların elde edilmesinde emeği olan tüm öğretmen, yönetici ve velilere teşekkür eden EKİCİ,  projeye desteklerini esirgemeyen ve ilçemizin eğitimine destek veren başta Sayın Kaymakamımız Selami KORKUTATA’ya, Belediye Başkanımız Fethi AKCAN’a, Esnaf Odası Başkanı Aydın CANAN’a, Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Metin ÇİLBİRCİ’ye, Ziraat Odası Başkanı Haşim ÇİL’e, Şoförler Odası Başkanı Gazi GÜRCAN’a, teşekkür etti. Öğrenciler ve ailelerini tebrik ederek başarılarını devam ettirmeleri temennilerini belirtti.

Öğrencilerimize ödülleri Kaymakamımız Selami KORKUTATA, Belediye Başkanımız Fethi AKCAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman EKİCİ, Oda Başkanlarımız ve Şube Müdürlerimiz tarafından verildi.

2014-2015 Eğitim Öğretim yılı için proje kapsamında ödüllendirilen öğrencilerimiz;

Cumhuriyet Ortaokulu’ndan Hatice YÜKSEL , Ümran Buket KESER, Süller Ortaokulu’ndan Saliha YILDIZ, Akkent Cumhuriyet Ortaokulu’ndan Damlanur ÇONA, Bahadınlar Ortaokulu’ndan Numan ÖZGÜL, METEM’den Ertuğrul GÖKTÜRK, Anadolu Lisesi’nden Büşra KALAYCI, Çal Lisesi’nden Ümmühan ÇAKIR, Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Yunus KILINÇ.

           

 

ödül trnödül trnödül trnödül trnödül trnödül trnödül trnödül trnödül trnödül trn

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.