DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇAL´DAN TÜRKİYE´NİN GELECEĞİNE

ÇAL´DAN TÜRKİYE´NİN GELECEĞİNE

       Çal Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün ortaklaşa düzenlemiş olduğu ve iki yıl önce başlayan “Çal’dan Türkiye’nin Geleceğine” adlı proje kapsamında bu yılda TEOG ve LYS de başarılı öğrencilerimize 9 adet Tablet bilgisayar hediye edildi. Çal Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Çal Ziraat Odası  sponsorluğunda yürütülen  projede İlçemizde TEOG yerleştirmesinde İlk 5 e giren öğrencilerimiz ve LYS de Ortaöğretimlerde her okulun  başarılı öğrencisine verilecek olan tablet bilgisayarlar Kaymakamlık makamında ailelerin de katılımıyla düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

         LYS de  Çal Anadolu Lisesi Öğrencimiz Emine ÇONAK , Çal Lisesi Öğrencimiz Muhammed KARACAN ile Çal METEM öğrencimiz Ramazan BİRİM İlçe Kaymakamı Selami KORKUTATA’dan ,  Çal Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencimiz Cüneyt KAYA TEOG 1. Cumhuriyet Ortaokulu Öğrencisi Öykü Işık GÜZ. ile 2. olan Cumhuriyet Ortaokulu Öğrencisi Dilek DOĞAN İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman EKİCİ’den , 3. olan Süller Ortaokulu Öğrencisi Ahmet KİRİŞ Çal Ziraat Odası Başkanı Ömer Ayhancı’dan , 4.olan  Bahadınlar Ortaokulu öğrencisi Sait İŞCİ İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Yasin TEMEL’den , 5.olan Cumhuriyet Ortaokulu öğrencimiz Ayşe KOCAGÖZ İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mehriban CİĞERİM’den hediyelerini aldılar. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Süleyman EKİCİ “Bu yıl 3.sünü uyguladığımız projemiz İlimizde ve İlçemizde ses getiren bir proje olmuştur. Öğrencilerimizin bu ödülleri almak için aralarındaki tatlı rekabeti bizi çok memnun etmiştir. Bu yıl ilk defa uygulanan TEOG sınavının ilçemiz başarısına olumlu etkisi olduğunu ve her yıl yükselen Fen Lisesi kazanma sayısının  arttığını belirtti. DEFNE projesinin İlçemizde titizlikle uygulanmaya devam edeceğini belirten Müdürümüz bu başarıda payı olan okul idarecilerimizi , Öğretmenlerimizi , Öğrencilerimizi ve ailelerini yürekten kutlar ve bundan sonraki hayatlarında başarılarının devamını dilerim” dedi.

 

ödülödülödülödülödülödülödülödülödülödülödüllödüll

 

 

 

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.