DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇANAKKALE ZAFERİNİN 100. YILI VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ PROGRAMI YAPILDI

ÇANAKKALE ZAFERİNİN 100. YILI VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ PROGRAMI YAPILDI

                 18 Mart 2015 Çarşamba günü saat 09.45’te Atatürk Anıtı önünde yapılan çelenk koyma töreninin ardından Belediye düğün salonunda  Çal Anadolu Lisesi’nin hazırlamış olduğu Çanakkale Zaferi’nin 100. Yılı ve 18 Mart Şehitleri Anma Günü programı yapıldı.

 

                Sayın Kaymakamımız Selami KORKUTATA, Garnizon Komutanı Jandarma Üsteğmen Mehmet KARABULUT, Belediye Başkanımız Fethi AKCAN, Cumhuriyet Başsavcısı Ümit Murat ÜLKER , Kurum amirleri, şehit ve gazi yakınları, öğrenciler, öğretmenler ve ilçe halkının katıldığı program beğeniyle izlendi.

                Programda Anadolu Lisesi Edebiyat Öğretmeni Osman YILMAZ koordinatörlüğünde öğrenciler tarafından günün anlam ve önemi, şiirler ve Çanakkale Türküsü seslendirildi. Jandarma Er Burak İŞBECEREN tarafından “Dur Yolcu” adlı şiir okundu. Programın sonunda öğrencilerin sergilediği  “Çanakkale Geçilmez” adlı  tiyatro oyunu büyük alkış aldı.

                Programın hazırlanmasında emeği olan tüm öğrenci, öğretmen ve yöneticilerimizi tebrik ederiz.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Çanakkale Zaferi’nin 100. yılını kutlar, 18 Mart Şehitler Günü’nde  başta Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere vatanı ve mukaddesatı uğruna canını feda eden şehitlerimizi minnet ve şükranla yâd ediyor, Yüce Allah´tan rahmet diliyoruz.


Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.