DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

CUMHURİYETİMİZİN 91. YILINI KUTLADIK

CUMHURİYETİMİZİN 91. YILINI KUTLADIK

               Cumhuriyetimizin 91. yılını kutlama etkinlikleri 28 Ekim 2014 Salı günü saat 13.00´de Atatürk Anıtı önünde yapılan çelenk koyma  töreni ile başladı. Okullarımızın bayrak ve flamalarıyla hazır bulunduğu törende Kaymakamlık, Garnizon ve Belediye Başkanlığı çelenkleri konuldu.

               29 Ekim 2014 Çarşamba günü Vali Yusuf Ziya Göksu stadında saat 09.30´da başlayan Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında, Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından Sayın Kaymakamımız Selami KORKUTATA, Garnizon Komutan V. Davut BALKAYA ve Belediye Başkanı Fethi AKCAN öğrencilerimzin ve ilçe halkının bayramını  kutladılar. İlçe merkezindeki okullarımızın hazırladıkları Cumhuriyet konulu şiirlerin okunması, öğrencilerimizin gösterileri ve halk oyunu etkinlikleri beğeniyle izlendi. Bayram programı okullarımızdan oluşan resmi geçit töreni ile sona erdi. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bayram programının hazırlanmasında ve sunumunda katkısı olan tüm öğrenci, öğretmen ve okul yöneticilerimize teşekkür ederiz. 

 

cumhuriyetcumhuriyetcumhuriyetcumhuriyetcumhuriyetcumhuriyetcumhuriyetcumhuriyetcumhuriyetcumhuriyetcumhuriyettcumhuriyettcumhuriyettcumhuriyettcumhuriyettcumhuriyettcumhuriyettcumhuriyettcumhuriyettcumhuriyetttcumhuriyetttcumhuriyetttcumhuriyetttcumhuriyetttcumhuriyetttcumhuriyetttcumhuriyetttcumhuriyettt1cumhuriyettt

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.