DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"EĞLENCELİ ATLETİZM" YARIŞMALARI YAPILDIGençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, Atletizm Bölümü tarafından ilçemiz Vali Yusuf Ziya Göksu stadında düzenlenen atletizm etkinliğinde öğrenciler eğlenceli anlar yaşadılar. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman EKİCİ, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Tayfur ÖZTEPE, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Yasin TEMEL ve Hakan KARAKAYA etkinliklerde çocuklarla beraber yer aldılar. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman EKİCİ  " sporun çocuklarımızın fizyolojik ve sosyal yönlerden uyumlu, sağlıklı ve dengeli gelişimini sağladığını, akademik alanda olduğu gibi spor, sosyal ve kültürel alanlarda da her zaman onların yanlarında olduklarını belirterek akademik başarıların önemi kadar spor, sosyal faaliyetler, değerler eğitimi ve sanattaki başarıların da önemli olduğunu vurguladı. EKİCİ, organizasyonun sağlanmasında katkısı olan İl ve İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüklerine, Şube Müdürlerine, Okul yönetici ve öğretmenlerine, personele teşekkür ederek çocuklarla beraber etkinliklere katıldı.

Eğlenceli Atletizm yarışmalarına ilçemizde tüm ilkokul ve ortaokullardan yaklaşık 300 öğrencimiz engelli koşu, slalomlar arası koşu, roket cirit atma vb. branşlarıındaki yarışmalara katılarak spor yapıp eğlenceli zaman geçirdiler.


18-04-201618-04-201618-04-201618-04-2016

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.