DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK´Ü RAHMETLE, ÖZLEMLE VE MİNNETLE ANIYORUZ

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK´Ü RAHMETLE, ÖZLEMLE VE MİNNETLE ANIYORUZ

Cumhuriyetimizin kurucusu Başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK´ün ebediyete intikalinin 76. yıldönümünde ilçemizde ilk tören saat 09.00´da Atatürk Anıtı önünde yapıldı. Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığının çelenklerinin konulmasından sonra 09.05´te sirenler çalınarak saygı duruşunda bulunuldu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın ardından çelenk koyma töreni sona erdi.

Cumhuriyet Ortaokulu´nun hazırlamış olduğu 10 Kasım Atatürk´ü Anma programı saat 09.30´da Belediye düğün salonunda yapıldı. Programa Sayın Kaymakamımız Selami KORKUTATA, Garnizon Komutan V. Davut BALKAYA, Belediye Başkanı Fethi AKCAN, Cumhuriyet Başsavcısı Ümit Murat ÜLKER, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman EKİCİ, Kurum Amirleri, Okul yöneticileri, Öğretmenler, Öğrenciler ve Veliler katıldı.

Cumhuriyet Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerinin hazırladıkları Atatürk Oratoryosu ve Ulu Önderin yaşamının yer aldığı sinevizyon beğeniyle izlenerek büyük alkış aldı.

Programın hazırlanmasında katkısı olan öğrenci, öğretmen ve okul yöneticilerimizi yürekten tebrik ederiz.

Milletimizin ve tüm dünya milletlerinin övgüsünü kazanan Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK´ü ebediyete intikalinin 76. yıldönümünde saygı, şükran ve rahmetle yâd ediyoruz.

 

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.