DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GELECEĞİMİZ SAĞLIKLI OLSUN... MADDEYE HAYIR!

GELECEĞİMİZ SAĞLIKLI OLSUN... MADDEYE HAYIR!

Madde Bağımlılığı ile Mücadele konusunda ilçemiz okullarında programlanan seminerlerimiz bu hafta başladı. Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi öğrencilerine yönelik düzenlenen Müdür Yardımcısı İbrahim DEMİRCİ ve Öğretmenlerin hazır bulunduğu  seminer programına   İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman EKİCİ ve Şube Müdürü YasinTEMEL´de katıldılar.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman EKİCİ öğrencilere yönelik yaptığı  konuşmada, " Çağımızın en önemli sorunlarından biri de uyuşturucu kullanımı ve madde bağımlılığıdır. Geleceğimiz olan siz değerli gençlerin sağlıklı, mutlu, başarılı, çevresiyle barışık, sosyal becerileri olan, üretken insanlar olmanız,  biz eğitimcilerin en büyük hedeflerindendir. Bedensel, zihinsel ve ruhsal hastalıklara davetiye çıkaran bu maddelerin zararlarını, bağımlılıkla mücadele,  başlığı altında değerli Rehber Öğretmenlerimiz sizlerle paylaşmaktadır. Gençler sizler bizim için çok değerlisiniz, sizleri zararlı alışkanlıklardan koruma ve sağlıklı yaşam bilincini kazandırmak bizim görevimizdir. Buradan ailelelerinize de selamlarımızı  ve okullarımızda düzenlenmekte olan Madde Bağımlılığı ile Mücadele Veli seminerlerine katılmaları ricamızı iletmenizi isterim." dedi. EKİCİ sözlerine iki hafta sürecek eğitimlerde görevli Rehber Öğretmenlerimiz Şeymanur KILIÇ´a, Oğuz EKİCİ´ye, Recep AKÇAY ve Aslı KÜÇÜKPARMAKSIZ´a   teşekkür ederek son verdi.

Madde Bağımlılığı ile Mücadele konulu bilgilendirme toplantılarımız öğrenci ve velilerimizle buluşmaya devam edecek olup ikinci dönem içinde de öğretmenlerimize konu ile ilgili hizmetiçi eğitim çalışmaları planlanmıştır. 

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.