DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCILARI VE ŞUBE MÜDÜRLERİ OKUL MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİLER

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCILARI VE ŞUBE MÜDÜRLERİ OKUL MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİLER

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce Çal ve Bekilli ilçelerinin eğitim öğretim faaliyetlerinin değerlendirildiği ve yapılacak çalışmalarla ilgili bilgilendirmenin yapıldığı toplantı geçtiğimiz Salı Çal Anadolu Lisesi’nde yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Şener BAYRAM başkanlığındaki toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Bolat Ferhat Arıkan, Şube Müdürleri Azmi Koçoğlu, Hüseyin Selçin, İlhami Taylan ve Ramazan Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman EKİCİ, Bekilli İlçe Milli Eğitim Müdür V. Osman HAYTA, Şube Müdürleri Mehriban CİĞERİM, Yasin TEMEL,  ilçemiz ve Bekilli ilçesi okul müdürleri katıldı.

Çal ve Bekilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinin brifingleri sonrasında konuşmasına başlayan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Şener BAYRAM, bu toplantılara ilçelerin eğitim-öğretim durumlarını  ve sorunlarını yerinde tespit etmek için İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut OĞUZ başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri ve okul müdürleriyle buluşmaya devam edeceklerini belirtti.  İlçelerin başarı durumlarıyla ilgili notlarını paylaşan BAYRAM, ilçemiz öğrencilerinin 24-25 Kasım’da yapılan 8. Sınıflar Ortak Sınavları ortalama puanlarının Denizli ve Türkiye ortalamasının üzerinde olduğunu, okul öncesi okullaşma oranında diğer yıllara göre ilçemizin büyük bir artış gösterdiğini vurgulayarak  başarılarda ve çalışmalarda emeği geçen tüm yönetici, öğretmen, veli ve öğrencileri tebrik etti.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürlerinin kendi bölümleri ile ilgili olarak okul müdürleriyle paylaştıkları değerlendirmeler ve bilgilendirmelerin ardından toplantıya son verildi.

 

 

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.