DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YASİN TEMEL´İN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YASİN TEMEL´İN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Kutsal ve  kadim bir mesleğin mensubu olan kıymetli meslektaşlarım, bizler toplumu ve geleceği şekillendiren çok önemli bir görev yapmaktayız. Bu aziz vatanın ve  necip milletin evlatları bizlere emanettir. İlim ve irfan ordumuzun değerli temsilcileri olan öğretmenlerimizin eğitim ve öğretimin kalitesinin yükseltilmesinde, araştıran, düşünen, sorgulayan, çözüm odaklı eleştirilerde bulunabilen, üretken, yenilikçi, millî, manevî, ahlakî, kültürel ve insanî değerleri bilen, yaşayan ve  yaşatan, fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller yetiştireceğinden şüphemiz yoktur. Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün de belirttiği gibi, “Dünyanın her tarafında öğretmenler, insan topluluğunun en fedakâr ve muhterem unsurlarıdır.” Sizlere yürekten inanıyor, sonuna kadar güveniyoruz.

Millet Mekteplerinin açıldığı ve Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün Başöğretmenlik unvanını kabul ettiği bu anlamlı günde tüm şehitlerimizi, şehit olmuş ve ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmetle anıyorum. Emekliye ayrılmış öğretmenlerimize sağlık ve mutluluk dolu bir ömür temenni ediyorum. Eğitim camiamızın her kademesinde özveriyle görev yapan, özellikle Çal’ımızın her köşesinde hizmet veren tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü´nü yürekten kutluyor, sevgi ve selamlarımı sunuyorum.  

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.