DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YASİN TEMEL´İN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YASİN TEMEL´İN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

Değerli Meslektaşlarım, Sevgili Öğrenciler, Saygıdeğer Veliler

Yeni bir eğitim öğretim yılının başlamasının heyecanı içerisindeyiz. Hedefimiz, iletişim becerileri yüksek, araştıran, eleştirel ve yaratıcı düşünen, problem çözme odaklı, üretken, yüreği insan sevgisiyle dolu, Türk Milletinin milli, ahlaki, manevi ve kültürel değerlerini benimseyen ve koruyan, milli kültür ile evrensel değerleri içselleştirmiş bireyler yetiştirmektir.

Değerli meslektaşlarım, Çocuklarımızı bu özelliklere sahip, milli ve manevi değerlerimizin ışığında yetiştirirken onlara rehber bizler olacağız. Mustafa Kemal ATATÜRK’ün  ‘’Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir.” sözünün bilinciyle eğitim süreçlerinde üstün gayretler göstereceğinize yürekten inanıyorum. Devletimizin belirlediği Eğitimde 2023 hedeflerine ulaşmak doğrultusunda tüm meslektaşlarıma başarılar diliyorum.

Kıymetli velilerimiz, eğitim uzun vadeli ve özveri isteyen bir süreçtir, bu süreçte evlatlarımızı hep birlikte, güven içinde onların potansiyellerini keşfederek yetiştirebiliriz. Ülkemizin güçlü yarınlara ulaşması biz eğitimcilerin gayreti kadar sizlerin desteği ile mümkündür.

Sevgili öğrenciler, Yeni eğitim-öğretim yılında da yeteneklerinize ve isteklerinize göre belirlemiş olduğunuz hedeflere ulaşmanızı, yeni başarılar elde etmenizi ümit ederken; kendinize, ailenize, ülkemiz ve milletimize karşı olan sorumluluklarınızın da her daim farkında olacağınıza inancım tamdır.

 

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılının öğretmen, öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasını diler, sağlık, mutluluk ve başarı temenni ederim.

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.