DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Süleyman EKİCİ´nin 1.Dönem Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Süleyman EKİCİ´nin 1.Dönem Sonu Mesajı

Sayın Öğretmen ve Okul Yöneticisi Arkadaşlarım, Saygıdeğer Veliler ve Sevgili Öğrenciler; 2014-2015  Eğitim Öğretim yılının 1. Dönemini tamamladık.

 

        Öğrencilerimizin bilgi ile donanmış, sosyal başarısı yüksek, kendini ifade edebilen,  hayatın her alanında başarılı bireyler olabilmeleri sorumluluğuyla  görev yapan tüm kıymetli meslektaşlarıma  teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum.

            Sevgili öğrenciler, umudunuzu, cesaretinizi; başarıya olan inancınızı, başarabileceğinize olan güveninizi hiç yitirmeyin.Hedeflerinize ulaşmada  bizler, öğretmenleriniz ve aileniz her zaman yanınızda olacağız.

 

            Sayın veliler, her daim çocuklarınızın eğitimi için göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, çocuklarımızın sosyal, zihinsel, duygusal ve fiziksel potansiyellerinin karnelere sığmayacak kadar zenginliğe sahip olduğunu unutmamanızı belirtmek isterim.

 

          Bu duygu ve düşüncelerle, 1. Dönemin başarılı bir şekilde tamamlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyor , tüm eğitim camiamızın sağlık, mutluluk ve huzur içinde bir tatil geçirmesini temenni edip , selam, sevgi ve saygılar sunuyorum.

 

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.