DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SÜLEYMAN EKİCİ´NİN YARIYILSONU MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SÜLEYMAN EKİCİ´NİN YARIYILSONU MESAJI

Sayın Okul Yöneticisi ve Öğretmen Arkadaşlarım, Saygıdeğer Veliler ve Sevgili Öğrenciler; 2016-2017  Eğitim Öğretim yılının 1. Dönemini 20 Ocak 2017 tarihi  itibariyle tamamlamış olacağız.

         Öğrencilerimizin bilgi ile donanmış, sosyal başarısı yüksek, kendini ifade edebilen,  hayatın her alanında başarılı bireyler olabilmeleri sorumluluğuyla  görev yapan  kıymetli öğretmenlerime  teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Çal eğitim ailesi olarak  başarılarımız günden güne tescillenip yükselen bir trend gösterdiği güzel bir  eğitim  öğretim dönemini daha bitiriyoruz. Milli Eğitim Bakanlığınca okullarımızda ücretsiz olarak açılan Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının bu başarıdaki payı azımsanamayacak kadar çoktur. Bundan dolayıdır ki I. dönem olduğu gibi II. dönemde de devam edecek olan kurslarımıza yine siz değerli öğretmenlerimin katılımları başarı adına büyük önem arz edecektir.  İlimizde ise İlçemizin akademik başarı çıtasının yükselmesinin ekip çalışmasının ürünü olduğuna da can-ı gönülden inanıyoruz. Ve her daim öğretmenlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.

 

             Sevgili öğrencilerim , sizler bu vatanın ve milletin geleceğisiniz.  Sizlerin heyecanları ve hayalleri Türkiye’mizin büyük ideallerine temel teşkil edecektir. Bilimin ve fennin ışığıyla geleneklerimizi ve kültürümüzü harmanlayıp bu ülkenin yarınlarını oluşturacaksınız. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği hedef olan muasır medeniyetlerin üzerine böylelikle çıkabiliriz. Umudunuzu, cesaretinizi; başarıya olan inancınızı, başarabileceğinize olan güveninizi hiç yitirmeyin.Hedeflerinize ulaşmada  bizler, öğretmenleriniz ve aileniz her zaman yanınızda olacağız. Tatilde sizlerden isteğimiz kitap okuma zamanınızı biraz daha arttırmanız olacaktır. Okullarımızın kütüphanelerinden edindiğiniz sizlerin yaş gruplarına uygun kitaplarımızı baş ucunuzdan hiç ayırmayın. Böylelikle tatiliniz daha da anlam kazanacaktır.

             Sayın veliler, her daim çocuklarınızın eğitimi için göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, çocuklarımızın sosyal, zihinsel, duygusal ve fiziksel potansiyellerinin karnelere sığmayacak kadar zenginliğe sahip olduğunu unutmamanızı belirtmek isterim.

           Bu duygu ve düşüncelerle,  2016/2017 Eğitim Öğretim yılının 1. döneminin başarılı bir şekilde tamamlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyor , tüm eğitim camiamızın sağlık, mutluluk ve huzur içinde bir tatil geçirmesini temenni edip , selam, sevgi ve saygılar sunuyorum.

 

 

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.