DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SÜLEYMAN EKİCİ´NİN YIL SONU MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SÜLEYMAN EKİCİ´NİN YIL SONU MESAJI

                 Tüm yurtta olduğu gibi İlçemizde de karne heyecanı yaşanmaktadır. Öğrenciler karnelerini almak için bugün son kez okullarına gidecekler. Bugüne dair açıklamalarda bulunan Çal İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman EKİCİ “2015-2016 Eğitim-öğretim yılımız bugün sona eriyor . İlçemizde  Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liseler de okuyan yaklaşık 2700 öğrenci karnesini alacak ve  yaz tatiline girecekler. Karne öğrencilerimiz için bir bitiş değil , yeni bir başlangıcın habercisi olmaktadır. Yeni bir sınıfa yükselme ile farklı tecrübelere fırsat vermektedir. Biz de karne alan tüm öğrencilerimizi istisnasız tebrik ediyor hepsinin gözlerinden öpüyoruz. Velilerimiz ise karnesinde zayıfı olan çocuklarına kırıcı bir söz söylemeyip onları cesaretlendirsinler. Her insanın farklı fıtratı ve birbirinden üstün yönleri olduğunu unutmasınlar.

               Sevgili öğrencilerim bu tatil sizler için!  Çevrenizi iyi gözlemleyin. Akraba ziyaretleri yapın. Farklı yerleri keşfedin.Gezin ,eğlenin ,dinlenin  ama günlük belli bir sayfa kitap okumayı ihmal etmeyin.

              Kıymetli öğretmen arkadaşlarım sizlerde yıl boyunca çalıştınız emek harcadınız. Öğrencilerimizi  yetiştirmek için gayret gösterdiniz. Bunun karşılığı olarak İlçemizi güzel bir konuma getirdiniz. Ben de  bu çabadan dolayı tüm Öğretmenlerimi can-ı gönülden tebrik ediyor, şükranlarımı sunuyorum.  Tüm Eğitim çalışanlarının iyi bir tatil geçirmesini diliyorum.

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.