DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SÜLEYMAN EKİCİ´NİN ORTAK SINAVLAR MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SÜLEYMAN EKİCİ´NİN ORTAK SINAVLAR MESAJI

8. sınıf öğrencilerimizin 25-26 Kasım 2015 tarihlerinde katılacakları Ortak sınavlara ilişkin olarak İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman EKİCİ yayınladığı mesajda: “ ilçemizde eğitim ve öğretime dair başarılar her geçen yıl artırarak devam etmektedir. Özellikle akademik başarıların elde edilmesinde geçtiğimiz yıl okullarımızda başlayan Destekleme ve Yetiştirme kurslarının payı büyüktür. Bu sene de ilçemizde 14 Kurs merkezimizde 955 öğrencimiz, 68 öğretmenimizle kurs çalışmalarına devam etmektedirler. Kurslarda görev alan öğretmenlerimize tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş sisteminin ilk sınavları bu hafta Çarşamba ve Perşembe günleri yapılacaktır. Umut ediyorum ki 8. sınıf öğrencilerimiz aylardır harcamış oldukları emeklerinin karşılığını alacak, deneme sınavlarında göstermiş oldukları başarıları ortak sınavlara da yansıtarak hedeflerine biraz daha yaklaşacaklardır. Sevgili öğrenciler başarabilme inançlarınızı kaybetmeden, heyecanınızı kontrol altında tutarak çalışmalarınızın ürününü alacağınızdan eminim. Tüm 8. Sınıf öğrencilerimize başarılar dilerim.”

2015-2016 Eğitim Öğretim yılı 8. Sınıflar Ortak Sınavlarının (TEOG) ilki 25-26 Kasım 2015 tarihlerinde yapılacaktır. 25 Kasım Çarşamba Türkçe, Matematik, Din Kültür ve Ahlak .B. dersi oturumları, 27 Kasım Perşembe ise Fen ve Teknoloji, T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, Yabancı Dil dersi oturumları  gerçekleşecektir.

 

Sınavlarda görev alacak tüm yönetici, öğretmen ve personelimize görevlerinde başarılar dileriz.

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.