DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

Sevgili öğrenciler,

 

2015-2016 eğitim-öğretim yılında da yeteneklerinize ve isteklerinize göre belirlemiş olduğunuz hedeflere ulaşmanızı, yeni başarılar elde etmenizi ümit ederken; aynı zamanda aileniz, arkadaşlarınız ve öğretmenlerinizle saygı ve sevgi esaslı bir eğitim öğretim yılı daha yaşayacağınıza inanıyor, kucak dolusu sevgilerimi sunuyorum.

 

Değerli meslektaşlarım,


Milli ve manevi değerlerini yaşatan, iletişim becerileri yüksek, araştıran, eleştirel ve yaratıcı düşünen, problem çözme odaklı,  bilgi teknolojilerini öğrenme süreçlerine katabilen yarınlarımızı yetiştirmek adına 2015-2016 eğitim-öğretim yılının hayırlara vesile olmasını diler, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 

Değerli veliler,

 

 

Ülkemizin bu güzel çocuklarının yetişmesinde katkınız çok büyüktür. Siz değerli velilerimizin yararlı insanlar yetiştirilmesinde vereceğiniz desteklerle, okulla sınırlı olmayan eğitim hedeflerinin karşılığını bulacağına yürekten inanıyorum. Yeni eğitim öğretim yılımız hayırlı olsun.
Süleyman EKİCİ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.