DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZ EĞİTİM ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI AKKENT ANAOKULU´NDA YAPILDI

İLÇEMİZ EĞİTİM ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI AKKENT ANAOKULU´NDA YAPILDI

             İlçemiz Okul ve Kurum MüdürleriyleAkkent Anaokulu’nda değerlendirme ve istişare toplantısı yapıldı. İlçe Kaymakamımız Sayın Selami KORKUTATA ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman EKİCİ ve Şube Müdürü Yasin TEMEL’in de katıldığı toplantıdaAkkent AnaokuluMüdürü Selcan DURU okulunun tanıtım sunusunu yaptı. I.dönem Eğitim-Öğretimin değerlendirilmesi ve II. Dönem itibariyle okullarda yapılacak olan fiziki , akademik , sosyal , kültürel ve sportif faaliyetlerin yol haritası belirlendi.

            

Görevlerine yeni başlayan okul müdürlerimizle de tanışan Sayın Kaymakamımız Selami KORKUTATA “İlçe başarısını arttırma yolunda herkes sorumluluğu oranında gayret göstermesi gerekir. Ünvanlar bugün var yarın yok ama bu neslin iyi yetiştirilmesi hepimiz için zarurettir. Bizler sizlere güveniyoruz ama çalışmalarınızı da yakından takip edeceğiz. Her türlü ihtiyacınızda bizlere gelebilirsiniz” dedi.,

             

Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman EKİCİ ise “Kaymakamımızın bu toplantımıza katılması bize büyük güç vermektedir. Bizlerde sorumluluğumuzun farkında olarak ekibimle beraber güzel çalışmalar yapacağız. I.dönem ortak sınavlarda Bakanlığımızın koordinesinde açmış olduğumuz Örgün Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının çok faydasını gördük. Bu kurslarımız hiç hız kesmeden artarak devam edecek. Kursların açılmasında ve yürütülmesinde özveri gösteren idarecilerimize ve öğretmenlerimize çok teşekkür ederim. Bunun yanında sosyal , kültürel faaliyetler ve değerler eğitimi konusunda da çalışmalarımız olacak. II.dönem çalışmalarımızda okul müdürlerimizden okullarında fark edilir şekilde başarılar bekliyorum. Bizler her daim sahada müdürlerimizle ve öğretmenlerimizle beraber olacağız. Ekip ruhu içerisinde ilçemizi üst seviyelere çıkaracağız.”dedi. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yasin TEMEL de şubeler bazında yapılacak olan iş ve işlemlerle ilgili bilgilendirme yaptı. TEFBİS konusunda yapılan açıklamalar ve bilgilendirmelerden sonra tüm okul müdürlerine yemek ikramı yapıldı.

 

             Okullar Hayat Olsun projesi kapsamında Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından  Akkent Anaokulu’nda açılan Ahşap boyama kursu da Kaymakamımız , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve Okul Müdürlerimiz tarafından ziyaret edildi. Kurs Öğretmeni Ümran KÜNARCI çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Yapılan ziyaretten mutlu olduklarını belirten kursiyerler ise Kaymakamımıza elişi boyaması tepsi hediye ettiler.

 

 

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.