DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZ ÖĞRENCİ TEMSİLCİLERİ SEÇİMLE BELİRLENDİ

İLÇEMİZ ÖĞRENCİ TEMSİLCİLERİ SEÇİMLE BELİRLENDİ

Demokrası Eğitimi ve Okul Meclisleri uygulaması kapsamında yürtülen İlçe Öğrenci Temsilcileri seçimi 20.11.2014 Perşembe günü Çal İmam Hatip Ortaokulunda yapıldı. Okul meclis başkanlarının katılımıyla gerçekleşen seçimlerde 7 öğrencimiz, seçilecek 3 ilçe temsilciliği için aday oldu.

Aday olan öğrencilerimizin hedeflerini içeren beşer dakikalık konuşmalarının ardından seçime geçildi. Divan Kurulu Başkanlığını İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Yasin TEMEL´in yaptığı seçimde İmam Hatip Ortaokulu Müdür Yardımcısı Üzeyir SARI ve Cumhuriyet Ortaokulu Müdür Yardımcısı Anıl DÜĞENCİ, Divan üyesi olarak görev yaptılar. Oy Kullanma kabini, Oy Sandığı ve Tercih Mührü ile gerçek bir seçim ortamının oluşturulduğu seçimlerde öğrencilerimizde demokrasi kültürünü içselleştirmeleri amaçlandı. 

Seçimler neticesinde en fazla oy alan üç öğrencimiz İl Öğrenci Meclisinde ilçemizi temsil edecekler. Kendilerini tebrik eder başarılar dileriz. 

İlçe Öğrenci Temsilcileri(Sırasıyla): 

1. Ayşenur SAĞLIK - İsabey Atatürk Ortaokulu

2. Ümran COŞTAN - METEM

3. Süleyman BOZTAŞ - Süller Ortaokulu

 

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.