DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZ ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLERİ TOPLADI

İLÇEMİZ ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLERİ TOPLADI

Ülkemizde ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik düzenlenen "Ekmek İsrafının Önlenmesi" konulu şiir, kompozisyon ve resimyarışmasının il dereceleri belli oldu. İlçemiz Belevi Halil Uzun Ortaokulu öğrencilerimizden Yiğit AYCAN kompozisyon dalında İl birincisi, Çal İmam Hatip Ortaokulu´ndan Kezban MUZA adlı öğrencimiz şiir dalında İl birincisi, Gazi İlkokulu´ndan Ali Rıza MAZLUM ilkokullar resim dalında İl üçüncüsü ve Süller Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerimizden Halil Kaan KALKAN ilkokullar şiir dalında İl üçüncüsü olmuştur.

Pamukkale 100. yıl Mehmetçik Ortaokulunda yapılan ödül töreninde İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut OĞUZ, Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat ERDOĞAN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman EKİCİ dereceye giren öğrencilerimizi ödüllendirdiler. 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman EKİCİ tören sonrası yaptığı açıklama "Ekmek İsrafı" gibi toplumumuzu ilgilendiren bir konuyla ilgili ülke çapında yapılan yarışmada Çal´dan dört öğrencimizin İl derecesine girmelerinin gurur verici olduğunu belirterek, bu tür yarışmalarda sürecleri takip ederek, öğrencilerini teşvik ederek katılımlarını sağlayan öğretmenlerimize, yöneticilerimize ve başarılarıyla bizleri de mutlu eden yavrularımızı en içten dileklerimle kutlarım" dedi.

Öğrencilerimizi  tebrik eder, ülke genelinde yapılacak değerlendirmede de başarılar dileriz.

 

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.