DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZ SPORTİF FAALİYETLERİ SATRANÇ TURNUVASI İLE TAMAMLANDI

İLÇEMİZ SPORTİF FAALİYETLERİ SATRANÇ TURNUVASI İLE TAMAMLANDI

                 İlçemiz ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile organize edilen müsabakalar Satranç Turnuvası ile tamamlandı. 20 Nisan’da İlkokullar Masa Tenisi Turnuvası ile başlayan müsabakalarda yaklaşık 45 günlük süre içinde okullarımız öğrencilerinden oluşan 364 lisanslı sporcularımız masa tenisi, voleybol, atletizm, futbol ve satranç dallarında yeteneklerini sergilediler. 18 Mayıs´ta lise takımlarının müsabakaları sona ermiş olup başarılı takımların ödüllendirilmeleri 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarında yapıldı. Sportif faaliyetlerin sonuncusu olan Satranç turnuvasının başlangıçında yapılan ödül töreninde de Sayın Kaymakamımız Selami KORKUTATA, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman EKİCİ, Şube Müdürü Yasin TEMEL ve okul müdürleri katıldı. 

Faaliyetlere katılan tüm öğrencilerimizi tebrik eder, 5 spor alanında ve 364 öğrenci ile yapılan bu büyük sportif organizasyonun hazırlanması ve uygulanmasında; İlçe Sportif  Faaliyetler tertip komitesi üyesi Beden Eğitimi Öğretmenleri Ali ÇELİK, İlker TAKAN, Abdulkadir KARAKURT´a, Okullarımızın Beden Eğitimi Öğretmenleri ve idarecilerine, Çal Belediye Başkanlığı personeline, Türkiye Satranç Federasyonu Denizli İl Temsilciliğine, Gazi İlkokulu Sınıf Öğretmeni Ahmet HAKAN´a, Gençlik Hizmetleri ve  Spor İlçe Müdürlüğü personeline ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeline katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.