DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL ÖNCESİ İLE 1. VE 5. SINIF ÖĞRENCİLERİ OKULLARINA “MERHABA” DEDİLER

OKUL ÖNCESİ İLE 1. VE 5. SINIF ÖĞRENCİLERİ OKULLARINA “MERHABA” DEDİLER

 

 

Okul Öncesi ve İlkokul 1. Sınıf öğrencileri için 2006-2007 eğitim öğretim yılından itibaren uygulamaya başlanan Uyum Programına bu yıl da ortaokul 5. Öğrencilerimiz de dahil edilmiştir.

İlçemizde de okul yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz eğitim öğretim  yılından bir hafta önce okullarındaki uyum programına başladılar. İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman EKİCİ ve Şube Müdürü Yasin TEMEL gün içinde Gazi İlkokulu’nda ve Yeşilyurt Anaokulu’nda ki Uyum Haftası sürecinin başlatılması etkinliklerinde yer aldılar.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman EKİCİ yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilere yeni Eğitim Öğretim yılının hayırlı olması dileklerini belirterek “ Uyum programıyla okul öncesi ve 1. sınıf öğrencilerimizin okul  kaygılarını giderildiği, okul ortamını sevdirdiğini, arkadaşlarını tanıma fırsatının sağladığını” söyleyerek  “bu yıl 5. Sınıf öğrencilerinin de sürece dahil edilmesiyle öğrencilerimizin okullarını ve okul çevresini  tanımaları, yönetici, öğretmen ve personelle tanışmaları, öğrenci ve velilerin birbiriyle tanışmaları açısından uyum sürecinin tam bir hazırlık aşaması olduğunu” sözlerine ekledi.

Uyum programı kapsamında okullarımızda oyun, drama ve sportif etkinliklerin yanı sıra rehber öğretmenlerimiz tarafından okul, öğrenci ve veli ilişkisinin önemi konusunda bilgilendirmeler de yapılacaktır.

 

uyum3uyum3uyum3uyum3uyum3uyum3uyum3uyum3uyum3uyum3uyum2uyum2uyum2uyum2uyum2uyum2uyum2uyum2uyum2uyum2

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.