DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"AL GÖTÜR OKU GETİR"

"AL GÖTÜR OKU GETİR"

“Al Götür Oku Getir” sloganıyla hayata geçirilen okul koridor kitaplığının ilki ilçemiz Belevi Halil Uzun Ortaokulu’nda yapıldı. Hayırsever iş adamı Halil UZUN Bey’in katkılarıyla okulumuza kazandırılan kitaplığın açılışı İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman EKİCİ ve Şube Müdürleri Yasin TEMEL ve Hakan KARAKAYA tarafından yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman EKİCİ, görsel açıdan ilgi çeken ,öğrencilerin okuma alışkanlığı kazanmalarında farkındalık sağlayacak olan kitaplığın okula kazandırılmasında katkı sağlayan hayırsever Halil UZUN’a, okul müdürü Musa SÜRER’e , öğretmenler ve yardımcı hizmetler personeline teşekkür etti.

 

“Al Götür Oku Getir” Projesi kapsamında öğrencilerin okuma alışkanlıklarının geliştirilmesinin yanı sıra güvenilir bireyler yetiştirmek de hedeflenilmiştir. Öğrenciler kitaplıkta herhangi bir kayıt yapmadan kitap almakta ve okuduktan sonra tekrar kitaplığa bırakmaktadırlar.


02-03-201702-03-201702-03-201702-03-2017

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.