DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TRAFİK BİLİNCİNİN KAZANDIRILMASI EĞİTİMLERİ

TRAFİK BİLİNCİNİN KAZANDIRILMASI EĞİTİMLERİ

Karayolları Trafik Güvenliğinin sağlanması yönünde, okul öncesi ve ilkokul öğrencilerinin trafik bilincine olan duyarlılıklarının artırılması ve toplumsal bir farkındalığın oluşturulması amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü ile Sürücü Eğitimleri Konfederasyonu arasında yapılan protokolün ilçe eğitimlerinin ilki Yeşilyurt Anaokulu’nda başladı.

29 Mart 2017 Çarşamba günü başlayan programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman EKİCİ, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet KARABULUT, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Hakan KARAKAYA ve Yasin TEMEL, Özel Çal Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu Müdürlüğü Usta Öğretici Bünyamin TANRIKULU katıldı.

 İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman EKİCİ “ eğitimlerin, trafik kuralları, uyulması gereken davranışların neler olacağının öğretilmesi ve trafik bilincinin erken yaşlarda öğrencilerin zihinlerine yerleştirilmesi ve toplumda trafik kültürü oluşturması açısından katkı sağlayacağını belirterek, ilçemizdeki tüm okul öncesi ve ilkokul öğrencilerine eğitim verecek olan Özel Çal Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu Müdürlüğüne ve Usta Öğretici Bünyamin TANRIKULU’ya teşekkür etti.

 

Eğitimler ilçemiz okul öncesi ve ilkokullarında 1 ay boyunca devam edecektir. 

 


31-03-2017
31-03-2017

 31-03-2017

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.