DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YAZ KURSLARIMIZ DEVAM EDİYOR

YAZ KURSLARIMIZ DEVAM EDİYOR

Yaz dönemi içinde,  ilçemiz okullarında başlayan kurslarımız Süller Ortaokulu’yla devam ediyor. Öğrencilerimiz  Süller Ortaokulu’nda  Türkçe, Matematik, Sosyal Bilgiler, Fen -Teknoloji ve İngilizce derslerinde açılan kurslarla geçen yıl öğrendikleri kazanımları pekiştirirken önümüzdeki eğitim öğretim yılına ve Ortak sınavlara da hazırlık yapıyorlar.

Yaz kurslarımız Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe günleri 08.30-13.00 saatleri arasında kurs merkezi okullarımızda yapılmaktadır.

03 Ağustos itibarıyla da Cumhuriyet Ortaokulu, Çal İmam Hatip Ortaokulu ve Akkent Cumhuriyet Ortaokulu’nda da başlayacak olan kurslarımız öğrencilerimizin yeni eğitim öğretim yılına ve ortak sınavlara hazırlanmaları adına fırsatlar sunmaktadır.

Yaz kurslarımızda görev alan öğretmenlerimize teşekkür eder öğrencilerimizi de hedeflerine ulaşmada gösterdikleri gayretlerinden dolayı tebrik ederiz.

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.