DENİZLİ ÇAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"YENİ NESİL SİZLERİN ESERİ OLACAKTIR"24 Kasım Öğretmenler Günü ilçemizde öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin hazırladığı programla kutlandı.

Atatürk Anıtı önüne İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelenginin konulmasının ardından saat 10.30’da Belediye Düğün Salonunda kutlama programı başladı. Program, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman EKİCİ’nin okumuş olduğu şiir ve günün önemine dair konuşmasıyla başladı. Adaylık eğitimini tamamlayan öğretmenlerimizin ant içmesinin ardından emekli öğretmenimiz Nazife DEMİREL’e Sayın Kaymakamımız Selami KORKUTATA tarafından Hizmet Şeref Belgesi, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman EKİCİ tarafından da plaket hediye edildi. Gazi İlkokulu Sınıf Öğretmeni İlknur GÜRLER ve şiir yarışmasında ikinci olan Cumhuriyet Ortaokulu öğrencimiz Hatice YÜKSEL’in şiirleri büyük alkış aldı.  METEM öğrencilerimizin solo halk oyunu gösterisi ise Cumhuriyet Bayramı etkinliklerinde olduğu gibi büyük beğeniyle izlendi.  “Öğretmen” konulu resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilerimize hediyeleri protokol üyeleri tarafından verildi.

Program Cumhuriyet Ortaokulu Müzik Öğretmeni Gülnur TUĞAL yönetimindeki okul korosunun coşkulu “Öğretmen” şarkılarıyla sona erdi.

 

Yaktığı aydınlanma meşalesiyle toplumlara rehber olan çok kıymetli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler gününü kutlar, programın hazırlanmasında emeği olan tüm öğrenci, öğretmen,yönetici ve personelimizi yürekten tebrik ederiz.

 

Hükümet Konağı Kat2 Çal/DENİZLİ - 0 258 751 33 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.